وجود سروصداهای مزاحم در فضاهای مختلف، به تدریج و به مرور زمان چنان تاثیر مخربی در انسان به جا می‌گذارد که خیلی وقت‌ها مردم گمان می کنند به پیری زودرس رسیده اند و از عوارض پیری ست. عوارضی مانندِ کم‌ حوصلگی، سردرد، احساس خستگی، عدم تمرکز و پایین آمدن کارایی از این جمله است.
کسانی که به دنبال حل این مشکل می‌گردند با دنیای عایق صوتی آشنا می‌شوند. اما هیچ چیز بدتر از این نیست که امید و اعتماد به بهبود اوضاع و از بین رفتن مشکلات آلودگی صوتی، بشکند. ما در آسایشتو هر نوع عایق صوتی را تضمین نمی‌کنیم. تضمینِ ما بر اساس انتخابِ بهترین و به‌روز‌ترین عایق‌های صوتی مطرح در دنیاست. همچنین به تخصص و دانش خود ایمان داریم. با بررسی کاملا علمی فضای مورد نظرتان، کارشناسان آسایشتو به شما خواهند گفت که دقیقا چه نوع عایق صوتی برای آن فضا مناسب است و پس از موافقت شما با روشی کاملا اصولی، طراحی و نصب آن را انجام خواهند داد. ‌
آلودگی و مزاحمت‌های صوتی بسیار آزار دهنده است و تصمیم به نصب عایق صوتی نیاز به تضمین دارد. .
ما در آسایشتو از روش‌‌هایی کاملا علمی و منطبق بر آخرین پیشرفت‎‌های صنعت عایق صوتی تضمینی در دنیا استفاده می‌کنیم. .
انتخاب متریال توسط کارشناسان ما بر مبنای مقاومت و کاهش صدا در حد بالاست.
با اعتماد به تخصص و تجربه‌ی ما، آسایش به راحتی امکان پذیر است.گروه ساختمانی آسایشتو با افتخار خدمت شما عزیزان اعلام می دارد؛ با گرد آوری تیمی مجرب و متخصص در زمینه ی عایق صوتی تضمینی آماده ی خدمت رسانی به شما و همکاران گرامیتان در واحد های صنعتی می باشد.
گروه ساختمانی آسایشتو در راستای تامین آسایش شما عزیزان تیم های تخصصی مختلفی را گرد هم آورده یکی از این تیم ها تیم عایق صوتی تضمینیآسایشتو می باشد .
تیم عایق صوتی تضمینی گروه ساختمانی آسایشتو با بررسی عمیق و تخصصی و با تکیه بر تجارب پیشین در زمینه ی عایق صوتی و بررسی مواد و متریال مصرفی متنوع و با کیفیت و نزدیک به استاندارد های روز اروپا برای عایق صوتی ، توانسته به پروتکل طراحی و اجرای منحصر به فردی در زمینه های مختلف عایق صوتی از جمله عایق صوتی صنعتی دست یابی پیدا کند.